Servis domácí a profesionální audiotechniky ve Zlíně


Výměny laserů, čištění optiky, opravy mechaniky, přehrání firmware Mp3

*

Servis značkových hifi věží a stolních audio komponentů

Podobně jako je tomu u ostatních servisních činností se můžeme pochlubit dlouholetými zkušenostmi v oblasti oprav audiotechniky. Naší specializací je provádění generálních oprav HIFI komponentů značek PANASONIC / TECHNICS, SONY, JVC, DENON, ONKYO, NAD, ROTEL, SHERWOOD, YAMAHA, PHILIPS, MARANTZ a po dohodě i jiných značek. Na naše odborně vyškolené techniky se můžete s důvěrou obrátit s různými závadami CD přehrávačů, MiniDisc rekordérů, TAPE decků, TUNERů, DAT rekordérů, DCC, AV zesilovačů, Receiverů a HIFI systémů.


Příklady nejčastějších typů oprav:


*

Servis přenosných radiomagnetofonů, MP3 a MP4 přehrávačů a autorádií

Příklady nejčastějších typů oprav:

U velké většiny autorádií jsme schopni opravit nefunkční podsvícení LCD na čelním panelu, případně špatné načítání CD, DVD. Dodáváme široké spektrum kabelových redukcí mezi autorádio a vozidlo v případě kdy není použito standardního ISO konektoru.


*

Servis aktivních a pasivních reproduktorů

Příklady nejčastějších typů oprav:
*

Servis profi gramofonů a DJ techniky

Poskytujeme záruční i pozáruční servis na gramofony značky Technics. Dále opravíme různé DJ mixážní pulty, světelné DMX kontrolery a podobné přístroje. Servis DJ techniky Zabýváme se i servisem starých gramofonů značky Tesla a dalších značek.
Můžete u nás zakoupit výborně hrající náhrady legendárních magneto-dynamických přenosek Tesla VM2101, VM2102, VM2103, VM2202, VM2203, VM2204; dále pak krystalových VK4301, VK4202, VK4204, VB4202, VK 4301, VK 4204, VB 4202 a různé přenosky moderních gramofonů.