Servis televizorů a PC monitorů ve Zlíně

Nefunguje TV či monitor? Opravíme rychle, levně a kvalitně!

*

Servis televizorů všech typů

Porouchal se Vám televizor? Provedeme kvalitní opravu v co nejkratším možném termínu. V případě potřeby zajistíme dopravu. Máme k dispozici také nákladní vozidla pro přepravu televizorů velkých úhlopříček. Opravujeme všechny typy televizorů - LCD, LED, plazmové a klasické CRT obrazovky.

Provádíme záruční servis televizorů značek Samsung, Sony, Panasonic, Sharp, Sencor, Daewoo, Mascom, a Finlux. Disponujeme originálními náhradními díly výše uvedených značek a poradíme si s jakýmkoliv typem závady. Záruční servis je zcela bezplatný. Neúčtujeme si ani žádný poplatek za přepravu. Mimozáruční (placený) servis poskytujeme pro televizory všech značek.

Exkluzivně pro značku Samsung provádíme záruční servis u Vás doma v rámci celého Zlínského kraje. Požadavek na in-home opravu prosím nahlašte na bezplatné infolince Samsung 800 726 786.

V nabídce v našem e-shopu také najdete originální dálkové ovladače, kabelové redukce se speciálními konektory a další příslušenství k vybraným modelům televizorů Samsung.


*

Servis PC monitorů

Provádíme pozáruční opravy počítačových monitorů všech značek.

S opravami zobrazovacích jednotek máme mnohaleté zkušenosti a garantujeme použití originálních náhradních dílů.

Máte-li jakýkoliv dotaz ohledně opravy Vašeho přístroje, neváhejte nás kontaktovat nejlépe mailem na servis@sirius-zlin.cz . Odpovíme Vám, jakmile to bude možné.

Vždy nezapomeňte uvést přesný model televizoru, případně přiložte i fotografii závady, je-li viditelná. Pro usnadnění popisu závady jsme vyrobili zvláštní stránku typických závad moderních televizorů.

Berte prosím v úvahu, že doba opravy u různých závad může být velmi rozdílná. Některé závady je možno opravit velmi rychle (do druhého dne), ve většině případů se doba opravy pohybuje v rozmezí 2 - 5 pracovních dní. U komplikovanějších závad však může překročit i 1 týden. Je vždy odvislá od dostupnosti náhradního dílu.